Народ України має на референдумі ухвалити нову Конституцію, - Мельничук

За його словами, нинішнє керівництво України порушує Основний Закон

Народний депутат Сергій Мельничук в ефірі телеканалу "112 Україна". 27.02.2017 112.ua

Схвалений 1996 року Основний Закон було спотворено великою кількістю змін, тому державі потрібна нова Конституція, яку необхідно ухвалити на референдумі. Про це заявив експерт, позафракційний народний депутат, перший командир добровольчого батальйону "Айдар" Сергій Мельничук, повідомляє "Гордон".

"Свого часу наш предок Пилип Орлик започаткував першу Конституцію України. Вона фактично окреслила наші території на той час, вона установила, що Україна є незалежною і від Московії, і від Польщі... Це та перша Конституція, після якої інші держави почали розробляти свої законодавчі акти, які встановлювали конституційний лад", - заявив Мельничук.

За його словами, нинішнє керівництво України порушує Основний Закон.

"Та, яку було ухвалено уже в незалежній сучасній Україні, була найкращою Конституцією сьогодення, але кожен президент, приходячи до влади, намагався змінити її під себе, узурпувати владу, і найвищого цинізму досягло це, звичайно, теперішній устрій, це керівництво країни, яке Конституцію країни зневажає, бруднить її і робить паралельне законодавство. І на мою думку, гібридну війну веде саме наша верхівка, яка під гібридом фактично набиває собі кишені й узурпує владу, провадить геноцид української нації", - додав він.

Мельничук також наголосив на необхідності докласти всіх зусиль, щоб зібрати однодумців й обговорити нову "народну Конституцію", яку буде написано спільними зусиллями. "Ми маємо об’єднати всі протестні сили все-таки для того, щоб ці зміни пройшли. Тому, я думаю, потрібно зробити відповідний рух на захист Конституції. І під цим знаменом йти далі, фіксувати все", - резюмував депутат.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів