Нардепи відмовились виділити додаткові кошти у бюджеті-2018 на випуск перших акцій "Експортно-кредитного агентства"

Тільки 176 депутатів виступили на підтримку законопроекту, а для ухвалення рішення треба було принаймні 226 голосів нардепів

Верховная Рада

Верховна Рада відхилила законопроект № 8414, який передбачав виділення 112 тис. 200 грн у бюджеті на поточний рік, щоб "Експортно-кредитне агентство" могло випустити перші акції. У сесійній залі було тільки 176 "за", а для ухвалення рішення необхідно принаймні 226 голосів.

Онлайн-трансляцію пленарних засідань вів телеканал "112 Україна".

Проект мав збільшити видатки у бюджеті-2018 за програмою "Керівництво та управління у сфері економічного розвитку і торгівлі" на 112 200 грн за рахунок зменшення видатків за бюджетною програмою "Функціонування торгових представництв за кордоном".

У пояснювальній записці зазначили, що гроші потрібні, зокрема, щоб "Експортно-кредитне агентство" могло сплатити державне мито за реєстрацію випуску цінних паперів.

Новини за темою: Чи потрібно Україні експортно-кредитне агентство?

Нагадаємо, що 7 лютого поточного року Кабмін ухвалив рішення про утворення приватного акціонерного товариства "Експортно-кредитне агентство" із статутним капіталом в розмірі 200 млн. грн. та доручив Мінекономрозвитку здійснити приватне розміщення першого випуску акцій товариства у кількості 200 000 штук.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів