Народний депутат Вадим Денисенко в ефірі телеканалу "112 Україна". 28.02.2017
112.ua

Народні депутати вийдуть на фінальну стадію голосування за держбюджет на 2018 рік близько 23:00-00:00. З таким прогнозом виступив нардеп від БПП Вадим Денисенко, представник Кабінету міністрів у парламенті, про це він заявив у коментарі телеканалу "112 Україна".

"О 23:00-00:00 ночі або вечора, я думаю, що ми вийдемо на фінальне голосування (за бюджет, - ред.). Не йдуть торги, зараз додруковуються таблиці, це величезні фоліанти, технічно дуже важко надрукувати таблиці в Податковий кодекс. Зараз з хвилини на хвилину почнемо розглядати Податковий кодекс. Після нього відразу буде голосуватися бюджет України. В цілому основні речі не змінювалися", - заявив нардеп.

Новини за темою: Рада прийняла законопроект про фінансування кримських телерадіокомпаній з держбюджету

Як повідомлялося, сьогодні депутати прийняли в цілому зміни в Бюджетний кодекс. Після цього профільний комітет рекомендував парламенту прийняти проект бюджету на 2018 рік після внесення змін в Податковий кодекс.

Новини за темою: Рада внесла зміни до Бюджетного кодексу

Також сьогодні народні депутати вирішили працювати, поки не розглянуть всі питання щодо бюджету на 2018 рік - за продовження вечірнього засідання проголосували 246 народних депутатів.

Новини за темою: Порядок денний ВР: Державний бюджет-2018, зарплати нардепам та закон про дипслужбу