Нардеп Олександр Шевченко буде балотуватися в президенти від партії УКРОП

Нардепу Олександрові Шевченку 47 років, він є співвласником гірськолижного курорту "Буковель", а також директором ТК "Буковель"

Олександр Шевченко Пресс-служба "УКРОПа"

Нардеп Олександр Шевченко буде балотуватися в президенти від партії УКРОП. Таке рішення було ухвалено на з'їзді партії 5 грудня, повідомляє "112 Україна".

УКРОП офіційно оголосив народного депутата Олександра Шевченка своїм кандидатом на президентських виборах у березні 2019 року. Відповідне рішення партія ухвалила під час XVI з'їзду, який відбувається у київському Міжнародному виставковому центрі.

"Ми не повинні мавпувати чи копіювати когось. Ми повинні знайти свій шлях і обігнати, не наздоганяючи, створивши свою модель. Але, безумовно, перед цим вивчивши найкращий світовий досвід", - розповів Шевченко про своє бачення майбутнього країни. Він підкреслив, що важливими є рівень життя людей та армія, яку, на його переконання, можна збудувати завдячуючи сильній економіці.

У фінальній частині праймеріз боролися Олександр Шевченко, Оксана Тунік-Фриз та Ірина Головатенко. За результатами голосування Шевченко отримав перемогу у 24 регіонах України. 

"Партія УКРОП рухається далі. Те, що партія зростає, ви бачите по соціологіях. Жодна соціологічна фірма не може приховати зростання рейтингу партії УКРОП, яка дійшла фактично до порогу парламентської політичної партії", - заявив голова партії, народний депутат Тарас Батенко.

На з'їзді політичної партії УКРОП також представили програму розвитку держави і перші необхідні кроки.

Нардепу Олександру Шевченку 47 років, він є співвласником гірськолижного курорту "Буковель", а також директором ТК "Буковель". 

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів