Нардеп щодо постанови Ради проти "112 Україна" та NewsOne: Президента красиво підставили, проголосувавши за абсолютну дурню

Олег Мусій висловив надію, що РНБО, реагуючи на рішення Ради, "не наступить на граблі Януковича"

Народний депутат Олег Мусій в ефірі телеканалу "112 Україна".28.04.2017 112.ua

Позафракційний народний депутат Олег Мусій вважає, що скандальним рішенням щодо санкцій проти "112 Україна" та NewsOne депутати "красиво підставили" президента і проголосували за "абсолютну дурню". Про це нардеп сказав в ефірі "112 Україна".

Верховна Рада вчорашнім голосуванням, вважає Мусій, спробувала своїми руками, а не за допомогою правоохоронців, задушити ЗМІ.

"Ми це вже проходили по Януковичу і ще до Януковича багато разів. Тому я абсолютно свідомо не брав участі і не голосував за те, чим не повинна займатися ВР. Тим більше, знаючи "112 Україна" і NewsOne, які мене іноді запрошують на свої ефіри, констатую абсолютно відповідально – ні разу щодо мене, щодо моїх висловлювань ніхто ніколи не давав ніяких рекомендацій і ніколи мене не перебивали з будь-якими висловлюваннями. Я є опозиційним народним депутатом і займаю тверду антимосковську позицію. Жодного разу у мене проблем ні зі "112 Україна", ні з NewsOne не було", - сказав депутат, додавши, що вчорашнє рішення Ради вважає спробою політичної розправи з незалежними ЗМІ.

Олег Мусій висловив надію, що РНБО не буде "наступати на граблі Януковича", приймаючи рішення щодо постанови Ради. "Можливо, хтось захотів підставити президента. Його красиво підставили, проголосувавши за абсолютну дурню, не властиву Верховній Раді", - резюмував парламентарій.

Новини за темою: Тарас Чорновіл: Політики, які голосували за санкції проти NewsОne і "112 Україна", відвідують ці канали, їх голосування аморальне

Як повідомлялося, у четвер парламент закликав Раду національної безпеки і оборони України (РНБО) запровадити санкції проти телеканалів NewsOne і "112 Україна". Проект постанови № 9157 "Про схвалення пропозицій щодо застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)" підтримали 229 народних депутатів.

Гендиректор телеканалу Єгор Бенкендорф заявив, що спроби зупинити діяльність "112 Україна" є частиною більш масштабного процесу і стосуються незадовільної ситуації з дотриманням свободи слова в Україні. За його словами, сьогодні телеканал "112 Україна" змушений констатувати неможливість самостійного захисту своїх прав за допомогою правових інструментів і те, що незабаром це може призвести до припинення мовлення каналу. 

Звернення було направлено президенту Європейської комісії Дональду Туску, верховному представникові Європейського Союзу із закордонних справ і політики безпеки Федеріці Могеріні, генеральному секретарю Ради Європи Турбйорну Ягланду, президенту Парламентської асамблеї Ради Європи Ліліан Морі-Паск'є, голові Комітету міністрів Ради Європи Марії Пейчинович-Бурич, верховному комісару ООН з прав людини Мішель Бачелет, координатору програм у Європі та Центральній Азії Комітету захисту журналістів Ніні Огняновій, генеральному секретарю Міжнародної федерації журналістів Ентоні Беланжеру.

Крім того, звернення було відправлено до міжнародних організацій Human Rights Watch, Freedom House, Amnesty International, "Репортери без кордонів" і Європейської федерації журналістів.

Телеканал "112 Україна" ще раз підкреслює, що протягом всього періоду свого існування він дотримується принципів журналістської роботи, на рівних правах надає можливість для висловлення своєї позиції всім українським політикам, представникам органів влади та незалежним експертам, а також принципово не уникає висвітлення гострих політичних і соціальних тем, і що саме така позиція телеканалу викликає і викликатиме спротив з боку окремих політиків і політичних сил.

Новини за темою: Майбутні кандидати в президенти проголосували за санкції проти телеканалів, щоб сподобатися "правому" електорату, - політолог

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів