Ірина Фриз. Архівне фото.
112.ua

Російської Федерації рано чи пізно доведеться нести відповідальність на брехню, яку її представники озвучують в Міжнародному суді ООН щодо ситуації в Україні. Про це у "Вечірньому праймі" на "112 Україна" заявила нардеп Ірина Фріз.

"Зараз Росія це робить (бреше, - ред.) у міжнародній інстанції, де брехати означає нести безпосередню відповідальність за брехню. Тому що все, що було заявлено сьогодні, легко розбивається фактами, які доведені в презентаціях, які я особисто передавала завдяки Inform Napalm Ангелі Меркель, у штаб-квартиру НАТО, Парламентської Асамблеї НАТО та, нещодавно повернувшись з Вашингтона, ми також обговорювали це в Держдепі, National Security Council, в White House. Все це очевидні речі для всіх. Але всі ми також зацікавлені в тому, щоб Росія публічно брехала. Тому що це невідворотне ставлення до всього, що робить Росія далі", - зауважила депутат.

Новини за темою: Російські дипломати в суді в Гаазі звинуватили Україну в невиконанні мінських угод

Як повідомлялося, раніше в Міжнародному суді ООН представники Російської Федерації пояснили походження зброї у бойовиків, заявивши, що радянське або залишене українською армією зброю лежало в шахтах, і бойовики знайшли його самі. В СБУ таку заяву РФ назвали частиною інформаційної операції в гібридній війні проти України.