Скерування до КСУ проекту змін у Конституцію щодо членства у ЄС та НАТО ще не означає наміру втілювати їх, - Молчанов

Верховна Рада направила на експертизу до Конституційного суду президентський проект змін у Конституцію щодо закріплення курсу на членство у ЄС та НАТО. Це рішення підтримав триста двадцять один народний депутат із трьохсот необхідних. Втім, це зовсім не означає, що ці наміри втілюватимуть у життя - вважає журналіст Юрій Молчанов.

"Це просто повторення на різних етапах того, що вже говориться давно. Це називається гра на бажаннях та очікуваннях народу. От ви ж усі хочете к Європу – от дивіться, я ще у Конституції це закріплю. Ми ж всі хочемо жити у мирі та безпеці – значить, ходімо в НАТО і будемо захищені від Росії. Крім того, що це чистий політичний піар, я нічого не бачу", - зазначив він.

Влада продовжує займатися популізмом - наголошує журналіст. Щоб наблизитися до членства у ЄС та НАТО, як мінімум потрібно вирішити питання з військовим конфліктом на Донбасі та здійснити низку реформ. І водночас - шукати ідеї, які можуть консолідувати народ України.

"Вступ до ЕС, вступ до НАТО, мир на Донбасі, ставлення до Росії. Як все це взяти і привести до загального знаменника? Значить треба все це винести за дужки, напевно. А пошук вести в зовсім іншому напрямку. І знайти те, що нас об’єднує спільне", - вважає член партії "За життя" Віктор Медведчук.

Згідно з процедурою, законопроект може бути розглянутий у парламенті лише за наявності позитивного висновку Конституційного суду. Тоді внести зміни у Конституцію депутати зможуть вже на наступній сесії парламенту.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів