Набув чинності закон про особливий статус окремих районів Донбасу

Особливий порядок місцевого самоврядування запроваджується на три роки

Нацгвардия
Набув чинності закон про особливий статус окремих районів Донбасу. Документ опублікований в офіційній парламентській газеті "Голос України" 18 жовтня і набирає чинності з дня опублікування.

"Цей закон визначає тимчасовий порядок організації місцевого самоврядування, діяльності органів місцевого самоврядування в окремих районах Донецької і Луганської областей з метою створення умов для якнайшвидшої нормалізації обстановки, відновлення правопорядку, конституційних прав і свобод громадян, а також прав і законних інтересів юридичних осіб, створення умов для повернення жителів до вимушено залишених місць постійного проживання, їх реінтеграції, а також для відновлення життєдіяльності в населених пунктах в Донецькій і Луганській областях та розвитку територій", - йдеться в документі.

Новини за темою: Путін: Закон про особливий статус окремих районів Донбасу - це крок у правильному напрямку

Нагадаємо, 16 жовтня президент України Петро Порошенко підписав закон "Про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей". Особливий порядок на зазначених територіях запроваджується законом тимчасово, на три роки, з дня набуття чинності.

Згідно із законом, держава гарантує недопущення кримінального переслідування, притягнення до кримінальної та адміністративної відповідальності та покарання осіб-учасників подій у цих районах. Для охорони громадського порядку в населених пунктах окремих районів рішенням органів місцевого самоврядування створюються загони народної міліції.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів