НАБУ та ГПУ грають проти Холодницького, - політолог

Він зазначив, що детективи НАБУ розслідують справи, не маючи санкції прокурора, і тому суд відкидає їхні докази, коли слухає справу

Низька якість слідства, яке проводить Національне антикорупційне бюро України, призведе до виправдувальних вироків Антикорупційного суду, коли такий буде створено. Про це заявив політолог Тарас Загородній в ефірі телеканалу "ЗІК".

Він зазначив, що детективи НАБУ розслідують справи, не маючи санкції прокурора, і тому суд відкидає їхні докази, коли слухає справу.

"Якщо прочитати в останньому інтерв'ю пана Холодницького, як реально розслідуються справи, як НАБУ йде на угоди зі слідством, які не підкріплюються прокурором, то це означає, що ці докази не можуть бути прийняті в суді. І якщо Антикорупційний суд буде судити по-чесному, то жодна справа з такою якістю слідства не дійде до кінцевого результату", - каже політолог.

На думку Тараса Загороднього, про невисоку якість роботи НАБУ свідчить відкриття Спеціалізованою антикорупційною прокуратурою кримінального провадження на підставі записів народного депутата Олександра Онищенка.

"Холодницький був змушений порушувати кримінальну справу за плівками Онищенка, хоча Ситник говорить, що в плівках Онищенка немає нічого цікавого. І НАБУ із ГПУ грають проти Холодницького… Холодницький викликає більшу симпатію. Ці зауваження, які він говорить, адекватні. І він дійсно виглядає незалежною людиною", - вважає політолог.

Як повідомлялося, Головне слідче управління Національної поліції України розслідує кримінальне провадження за фактом перевищення службових повноважень детективами Національного антикорупційного бюро України, які без відома процесуальних керівників розслідування обговорювали із народним депутатом Олександром Онищенком умови укладання угоди зі слідством. Кримінальне провадження відкрите Спеціалізованою антикорупційною прокуратурою 14 травня 2018 року.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів