"112 Украина"

НАБУ ще не внесло справу про купівлю нардепом Сергієм Лещенком квартири за 7,5 млн грн у Єдиний реєстр досудових розслідувань, зараз прозорість цього придбання перевіряється аналітиками. Про це під час брифінгу, який транслював "112 Україна", повідомив директор НАБУ Артем Ситник.

Сам Лещенко вже дав попередні пояснення і найближчим часом повинен занести документи.

"Прозорість придбання Лещенком квартири перевіряється. Лещенко вже дав попередні пояснення з цього приводу, зараз він буде надавати уже документи, які будуть перевірятися на предмет достовірності, і після цього вже буде вирішуватися питання: вносити до реєстру чи ні. Результат ми в будь-якому випадку озвучимо громадськості", - говорить Ситник.

Він зазначив, що НАБУ має намір озвучити своє рішення у справі до кінця наступного тижня. У цей же період у Бюро очікують власника "Української правди" Олену Притулу, яка нібито дала половину суми Лещенку, а також його дівчину Анастасію Топольську, яка повинна стати співвласником квартири.

"Я сподіваюся, що наступного тижня ми дуже щільно цьому питанню присвятимо увагу і закінчимо перевірку до кінця тижня. Якщо будуть всі документи, якщо всі ці особистості (Топольська і Притула, - ред.) прийдуть і дадуть пояснення, отже, все ми це визначимо. Нас більше від них пояснення не цікавлять, а документи. Квартири купуються щодня тисячами, але саме Лещенко викликав такий резонанс, тому ми повинні провести швидке розслідування", - сказав Ситник.

Новини за темою: Лещенко заявив, що після скандалу з квартирою буде продовжувати займатися корупційними викриттями

Нагадаємо, раніше він розповів подробиці свого рішення купити квартиру в центрі Києва і походження грошей на купівлю. "Я діяв згідно з тими принципами, які декларую", - сказав Сергій Лещенко.

Раніше стало відомо про те, що Сергій Лещенко купив квартиру в новобудові в центрі Києва загальною площею 192 кв. м, про що свідчить довідка з держреєстру майнових прав на нерухоме майно. Вартість квартири становить близько 7,5 млн грн. Сам Лещенко пояснює, що займався підприємництвом і заробляв до 50 тис. дол. на рік, хоча в деклараціях цих даних немає.