НАБУ розслідує кримінальні провадження щодо злочинів, які завдали збитків на 196 млрд гривень

Детективам НАБУ вдалося відшкодувати державі близько 360 мільйонів гривень

Артем Ситник і Назар Холодницький прийшли на засідання Верховної Ради. Українське фото

Національне антикорупційне бюро розслідує 683 кримінальні провадження щодо корупційних злочинів, сума від яких нанесла державі збитки на суму близько 196,6 мільярдів гривень. Про це заявив директор НАБУ Артем Ситник під час презентації звіту про роботу Антикорупційного бюро у першому півріччі 2018 року, яку транслював телеканал "112 Україна".

Детективам НАБУ вдалося відшкодувати державі близько 360 мільйонів гривень від припинення корупційних злочинів, вказано у документі. У справах НАБУ зараз фігурує 163 підозрюваних і 227 обвинувачених людей. Щодо 19 людей вже є обвинувальні вироки суду, але здебільшого ці люди пішли на угоду зі слідством.

Новини за темою: НАБУ завершило розслідування за фактом відчуження суден, що призвело до 219 млн гривень збитків

НАБУ подало до суду позови про незаконні угоди на понад 6 млрд гривень.

"НАБУ веде дуже активну позивну роботу, тому що ті корупційні схеми, які розслідуються, дуже часто пов’язані з укладанням незаконних угод, особливо це стосується державних закупівель під укладанням цих угод з топ-менеджерами державних підприємств. За останнє півріччя винесено 23 рішення за позовами НАБУ на суму майже 1,5 млрд грн. Це створює можливості для того, щоб у подальшому ці кошти повертати на користь держави. На сьогоднішній день сума позовів НАБУ складає 6 млрд грн", - заявив Ситник.

Новини за темою: НАБУ оскаржило закриття САП справи проти сина Авакова і Чеботаря

У провадженні НАБУ зараз перебувають 72 справи по е-декларуванню, загальна сума незадекларованих доходів, яка встановлена по цих справах, становить 769 млн грн. В основному це народні депутати і судді.

Як повідомлялося, НАБУ завершило розслідування за фактом відчуження суден, що призвело до 219 млн гривень збитків.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів