НАБУ розпочало перевірку інформації щодо фінансування Каддафі виборчої кампанії Тимошенко 2010 року

Запит НАБУ по цій справі був поданий рядом народних депутатів

Юлія Тимошенко Украинское фото

Національне антикорупційне бюро України (НАБУ) почало перевірку інформації про фінансування виборчої кампанії Юлії Тимошенко 2010 року в розмірі 4 млн євро лівійським диктатором Муаммаром Каддафі. Про це повідомляє народний депутат Володимир Ар'єв Facebook.

"За результатами розгляду Вашого запиту детективами НАБУ розпочато інформаційно-аналітичне дослідження, в ході якого витребувано додаткову інформацію з даного питання у встановленому законом порядку", - йдеться в документі.

Новини за темою: Завершується подання декларацій політиків: у Юлії Тимошенко немає власного житла та автомобіля

За даними НАБУ, такі запити направили також інші народні депутати.

"За результатами інформаційно-аналітичного дослідження, в разі виявлення ознак кримінального злочину, віднесеного до підслідності Національного бюро буде прийнято рішення відповідно до вимог ст. 214 КПК України", - йдеться в документі.

Новини за темою: Саркозі висунули нові звинувачення - у корупції та зловживанні впливом

Також колишньому президенту Франції Ніколя Саркозі пред'явили звинувачення у справі про фінансування президентської кампанії владою Лівії. Передбачається, що він отримав фінансування у розмірі 50 млн євро від лівійського диктатора Муаммара Каддафі. Саркозі затримували на дві доби для допиту.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів