На засіданні Тернопільської облради сталася бійка за участю Мосійчука (відео)

Суперечка виникла довкола питання про створення Білецької об'єднаної територіальної громади

Ігор Мосійчук Facebook

У вівторок, 5 червня, під час третього пленарного засідання восьмої сесії обласної ради сталася бійка між депутатом обласної ради від Всеукраїнського об'єднання "Свобода" Богданом Бутковським та народним депутатом від РПЛ Ігорем Мосійчуком. Відео інциденту опублікувала журналіст Наталія Дягель в YouTube. 

Під час засідання депутати почали сперечатися про винесення на першочерговий розгляд питання про створення Білецької об'єднаної територіальної громади. 

Як передає місцеве видання "За Збручем", Богдан Бутковський висловився, що засідання потрібно проводити за законом і насамперед ухвалити порядок денний.

Ігор Мосійчук сказав, що не треба затримувати людей, тобто розглянути питання Білецької громади позачергово, тому що в залі засідання зібралося чимало народу.

Тоді нібито Бутковський лайкою попросив Мосійчука дотримуватися порядку, той у відповідь замахнувся палицею, і почалася бійка. 

< iframe width="100%" height="382" src="https://www.youtube.com/embed/FqCDY3VC_VQ" frameborder="0" allow="autoplay; encrypted-media" allowfullscreen>

Ігор Мосійчук вже прокоментував цю інформацію на своїй сторінці в Facebook, заявивши, що це фейк. 

"Увага фейк! Тут деякі близькі до ВО "Свобода" сайти розганяють новину, що нібито мене побили "свободівці" на сесії Тернопільської обласної ради. Це підла брехня!!! Господь Бог і суспільство Тернопільського району тому свідки!" - написав депутат. 

За його версією, під час сесії дійсно сталося дві провокації з боку депутатів від ВО "Свобода". 

"Спочатку один депутат-"свободівець" кинувся на мене зі стільцем. Я не відреагував, а його відтягли люди. Саме після цього 1,5-тисячна громада жителів Тернопільського району почала бити депутатів-"свободівців", і вся фракція втекла з сесійної зали", - розповів він. 

В ефірі телеканалу "112" він також заявив, що у нього стався конфлікт з депутатом на інвалідному візку. 

"Один навіжений депутат-"свободівець" зі стільцем на мене кидається. Я не відреагував, його заспокоїли, громада їх почала товкти у прямому розумінні, і вся фракція тікала з залу. Другий раз я виступаю з трибуни, під'їжджає депутат-"свободівець" Башуля, який на інвалідному візку, хапає мене за піджак, починає смикати за краватку", - повідомив він. 

А ось депутат Тернопільської обласної ради від ВО "Свобода" Олександр Башта вважає, що це Мосійчук спровокував конфлікт. 

"Пан Мосійчук вирішив, що він актор спектаклю в театрі і має право робити, що хоче. Він підійшов до нашого столика, взяв наш прапор "Свободи" і почав, по-перше, негарно щось говорити і махати тим прапорцем. Ми всього лише забрали цей прапорець. Для чого він це зробив? Найпростіше пояснення – провокація", - сказав він в ефірі телеканалу "112 Україна". 

Відзначимо, що ім'я депутата Башулі, про якого говорить Ігор Мосійчук, відсутнє на сайті Тернопільської облради. Ймовірно, йдеться про Олександра Башту, який дістав травму хребта при виконанні польоту на параплані. Відтоді пересувається на інвалідному візку. 

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів