На переговорах 2 вересня Медведчук обговорював, як не допустити ескалації насильства після смерті Захарченка

На думку Медведчука, виконання мінських угод знаходиться під загрозою

Facebook Виктора Медведчука

На переговорах у Москві 2 вересня лідер "Українського вибору" Віктор Медведчук обговорював, як не допустити ескалації насильства після смерті глави "ДНР" Олександра Захарченка. Про це він сказав в інтерв'ю виданню "Страна.uа".

"Це вбивство однозначно вплине на відносини непідконтрольних територій з Україною. Виконання Мінських угод і так знаходиться близько до нульової позначки, а Захарченко був підписантом цих угод. Найголовніше завдання зацікавлених сторін, а це стосується і країн "Нормандської четвірки", і представників з обох сторін лінії зіткнення, – не допустити ескалації насильства. Зробити все можливе, щоб те, що трапилося не переросло в дестабілізацію ситуації, зробити все, щоб Мінські угоди, які по-різному оцінюються, але всіма визнаються як безальтернативні, стали основою мирного врегулювання, так як інших шляхів повернення Донбасу в Україну і України на Донбас немає. Саме це було предметом моїх переговорів у Москві 2 вересня", - сказав він.

Нагадаємо, 31 серпня в результаті вибуху в ресторані загинув ватажок "ДНР" Олександр Захарченко. Так звані "правоохоронці" самопроголошеної "ДНР" заявили, що затримали "українських диверсантів", які, ймовірно, причетні до замаху на Захарченка. Але в СБУ цю інформацію не підтвердили. 

В ОРДО у вбивстві підозрюють охоронця Захарченка, а МЗС РФ звинувачує "київський режим". У той же час в СБУ повідомляли, що "смерть Захарченка може бути результатом внутрішніх кримінальних конфліктів серед бойовиків, насамперед пов'язаних з перерозподілом віджатого бізнесу протягом 2014-2018 рр.". А в МЗС України заявили, що швидка реакція МЗС Росії щодо вбивства Захарченка є спробою РФ прикрити маріонеток, яких вона підтримує.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів