На Майдані Незалежності зібралося віче на підтримку Саакашвілі

Адвокат Саакашвілі заявив, що оскаржуватиме рішення про позбавлення громадянства в Апеляційному суді

На Майдані Незалежності зібралося віче на підтримку політика Міхеїла Саакашвілі через рішення президента Петра Порошенка про позбавлення його українського громадянства.

На віче зібралося коло двохсот учасників, яких охороняє поліція. Люди принесли з собою українські паспорти і підняли їх угору.

"Ми сьогодні збираємося не для того, щоб мітингувати, а щоб обмінятися своїми думками і спланувати подальші дії", - заявила член партії "Рух нових сил" Ольга Галабала і додала, що віче є реакцією обурення людей на позбавлення Саакашвілі громадянства.

Новини за темою: Щодо позбавлення Саакашвілі громадянства: Два приклади, як з цим вчинили б у Грузії

"Ми мобілізуємо людей для спокійного громадянського протесту восени. Якщо ми не зберемося мирно, хтось це зробить замість нас із застосуванням сили. Позбавлення громадянства Саакашвілі - це боязнь і відповідь на те, що ми повинні були робити. Ми будемо і далі робити те, що планували, і повернемо Сакашвілі в Україну", - заявила Галабала.

Адвокат Саакашвілі заявив, що буде оскаржувати рішення про позбавлення громадянства в Апеляційному суді.

Новини за темою: Позбавлення Саакашвілі громадянства України: У чому звинувачують екс-президента Грузії і як він має намір боротися

"Коли буде визначено дату засідання, прийдіть до суду і підтримайте", - заявив адвокат.

Також захист вимагатиме отримання указу президента. 

Як повідомлялося, 26 липня президент України Петро Порошенко своїм указом позбавив громадянства України екс-президента Грузії, екс-голову Одеської обласної державної адміністрації Міхеїла Саакашвілі.

Згодом нардеп і позаштатний радник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко повідомив про те, що Генеральна прокуратура Грузії передала Україні факти, які не були відомі їй під час надання Міхеїлу Саакашвілі українського громадянства.

Новини за темою: В АП пояснили причину припинення громадянства Саакашвілі: Подав неправдиву інформацію під час оформлення

У відповідь колишній голова Одеської облдержадміністрації Міхеїл Саакашвілі заявив, що президентові Петру Порошенку не вдасться позбавити його українського громадянства.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів