МЗС: Заборона на в'їзд Шеремети в Польщу порушує домовленості 17 листопада

Також МЗС розраховує, що Польща скасує згадану заборону на в'їзд

МЗС України zn.ua

У Міністерстві закордонних справ України відбулася зустріч з послом Польщі Яном Пекло, якого викликали в МЗС через інцидент з недопуском до Польщі українця Святослава Шеремети. Про це "Європейської правді" повідомили у прес-службі МЗС.

Зазначимо, що Яна Пєкло викликали в МЗС після інциденту, який стався на українсько-польському кордоні зі Святославом Шереметою. Секретаря Державної міжвідомчої комісії у справах увічнення пам'яті учасників АТО, жертв війни і політичних репресій в суботу в Польщі не пустили до Польщі через введеного з ініціативи польського міністра Вітольда Ващиковського "чорного списку".

У МЗС України заявили, що Польща діє всупереч домовленостям, досягнутим напередодні.

"У ході зустрічі було наголошено, що заборона на в'їзд Шеремети в Польщу суперечить логіці конструктивних домовленостей співголів Консультаційного комітету президентів України і Польщі, які були досягнуті 17 листопада 2017 року в Кракові", - зазначають у відомстві.

Також МЗС розраховує, що Польща скасує згадану заборону на в'їзд: "висловлюється сподівання, що досягнуті напередодні двосторонні домовленості дозволять невідкладно вирішити прикру ситуацію з Шереметою".

Нагадаємо, що Польща офіційно підтвердила заборону на в'їзд в країну секретаря Державної міжвідомчої комісії у справах увічнення пам'яті учасників антитерористичної операції, пам'яті учасників жертв війни та політичних репресій Святослав Шеремета.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів