МЗС викликало посла Польщі через висловлюваня Ващиковського про Бандеру

Як зазначають у дипломатичному відомстві, з дружньою Польщею ми повинні будувати спільне європейське майбутнє, а не ставити один одному умови

Wikipedia

У Міністерстві закордонних справ (МЗС) України заявили, що через висловлювання міністра закордонних справ Польщі Вітольда Ващиковського стосовно питання Степана Бандери і "проблеми правих меншин", у відомство був запрошений посол Польщі в Україні Ян Пєкло. Про це повідомила прес-служба міністерства.

"5 липня 2017 року Посол Республіки Польща в Україні Ян Пєкло був запрошений в МЗС України у зв'язку з висловлюваннями Міністра закордонних справ Республіки Польща Вітольда Ващиковського щодо України в інтерв'ю для тижневика "W sieci" 03.07.2017 р.", - йдеться в повідомленні.

В ході зустрічі польському дипломату було зазначено, що в Україні з розчаруванням сприйняли висловлювання глави зовнішньополітичного відомства Польщі щодо нашої держави на тлі активного діалогу на високому рівні.

"Українська сторона переконана, що спільними зусиллями, в тому числі з дружньою Польщею, ми повинні будувати спільне європейське майбутнє, а не ставити один одному умови. Для України європейський вибір - це не тільки зовнішня політика, але і щоденна кровопролитна боротьба і копітка наполеглива праця", - наголошується в повідомленні МЗС.

Крім того, МЗС підкреслив необхідність більш стриманого підходу польського політикуму до трагічних і суперечливих сторінок спільного історичного минулого.

У Міністерстві закордонних справ України підтвердили готовність до подальшого розвитку рівноправної і конструктивної взаємодії з Польщею в дусі взаємного розуміння і поваги.

Як повідомлялося, в МЗС Польщі заявили, що вони будуть вимагати від Києва перегляду історичних питань перед вступом у Європейський Союз, зокрема питання Степана Бандери і "проблеми з правами меньшинами".

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів