МЗС України висловило протест у зв'язку з візитом Путіна і російської делегації до Криму

Україна вважає цей візит грубим порушенням державного суверенітету і територіальної цілісності

МЗС України zn.ua

Міністерство закордонних справ України висловило протест Російській Федерації у зв'язку із неузгодженим з Україною візитом російської делегації і президента РФ Володимира Путіна до окупованого Криму. Про це повідомляє прес-служба відомства.

Україна вважає цей візит, як і інші поїздки на територію окупованого Криму, грубим порушенням державного суверенітету і територіальної цілісності України, а також нехтуванням російською стороною нормами міжнародного права, зобов'язаннями двосторонніх і багатосторонніх договорів. Зокрема Статуту ООН, резолюцій Генеральної асамблеї ООН "Територіальна цілісність України", "Стан прав людини в Автономній Республіці Крим і м. Севастополь (Україна)".

"Автономна Республіка Крим та м. Севастополь є і залишатимуться невід'ємною частиною України в її міжнародно-визнаних кордонах. Це визнається всім цивілізованим світом, який вже неодноразово давав належну оцінку міжнародно-протиправним діянням Російської Федерації шляхом схвалення відповідних резолюцій ООН, Ради Європи, ОБСЄ, інших міжнародних організацій, а також запровадивши широкі обмежувальні заходи (санкції) проти держави-окупанта", - йдеться у повідомленні МЗС.

Раніше президент Петро Порошенко назвав провокацією сьогоднішній візит президента Росії Володимира Путіна до анексованого Криму. Тому глава держави знову закликав світову спільноту не визнавати російські вибори в Криму.

Новини за темою: Президент Австрії: У Криму не можуть відбуватися правомірні вибори президента РФ

Вибори президента РФ пройдуть у Росії 18 березня 2018 року. ЦВК зареєструвала 8 кандидатів, серед яких Володимир Путін, Володимир Жириновський, Ксенія Собчак і Григорій Явлінський.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів