Міський голова Одеси Геннадій Труханов
odessit.ua

Міністерство промисловості та торгівлі та Міністерство закордонних справ Чехії не мають інформації про відрядження мера Одеси Геннадія Труханова до Праги. Про це повідомили в прес-службах відомств, передає "Радіо Свобода".

"У Міністерстві промисловості повідомили Радіо Свобода, що не мають жодної інформації про візит Труханова та про його зустрічі у відомстві. Прес-служба МЗС Чехії також повідомила про відсутність інформації про візит мера Одеси", - йдеться в повідомленні.

Також у посольстві України в Празі заявили, що ніхто з органів Одеської міської влади не звертався до них з проханнями про сприяння в організації будь-яких візитів протягом останнього часу.

Новини за темою: Труханов у середу може повернутися до України, - джерело

Раніше прес-служба Одеської міської ради повідомила, що Труханов відправився у відрядження в Чехію.

Тим часом детективи НАБУ під процесуальним керівництвом прокурорів САП повідомили Труханову про підозру у розтраті майна шляхом зловживання службовим становищем. Крім того, під час проведення слідчих дій у тому ж кримінальному провадженні були затримані ще троє осіб.

Зазначимо, що НАБУ в листопаді 2016 року розпочала розслідування за фактом придбання за завищеною ціною міськрадою адмінбудівлі колишнього заводу "Краян". За даними бюро, на початку 2016 року будівлю було продано за 4 млн грн, а у вересні того ж року її придбала одеська мерія у ТОВ "Еліт Девелопмент" вже за 185 млн грн.

Новини за темою: В Одесі створили Telegram-бота "Труханов слухає" на заміну міськголови

До будівлі після ремонту планувалося перемістити всі структурні підрозділи мерії, які нині розкидано по Одесі.

У цій справі на початку жовтня 2017 року Труханов був на допиті в НАБУ в Києві – він проходить у статусі свідка. У січні 2018 року депутату Одеської облради і його спільникові повідомили про підозру за пропозицію дати хабара в розмірі 500 тис. дол. співробітникові НАБУ за зняття арешту з рахунків.