МЗС РФ назвало звинувачення Нідерландів "зрежисованою пропагандистською акцією"

Приводом для "інформаційного вкиду" в Москві вважають сесію ОЗХЗ

www.kp.ru

МЗС РФ заявило, що звинувачення, висунуті Нідерландами проти ГРУ, є пропагандистською акцією. Про це йдеться у заяві, оприлюдненій прес-службою міністерства.

"Нідерланди чекали майже шість місяців, щоб опублікувати дані про висилку з країни чотирьох росіян. Це може виглядати дивним тільки для непосвячених. Вже 9 жовтня відкривається сесія ОЗХЗ, де будуть обговорюватися питання фінансування атрибутивного механізму в рамках Технічного секретаріату Організації. Створення такого механізму призначення "винних" у застосуванні хімічної зброї, всупереч нормам міжнародного права і з порушенням прерогатив РБ ООН, наполегливо домагається ряд західних держав. Очевидно, що нинішній інформацій вкид – ще один з етапів формування "потрібного" політичного фону для проштовхування цієї протиправної ініціативи", - заявили в російському відомстві.

“Симптоматично, що на тлі посилено раздутої в останні кілька років на Заході параної щодо „всесильних російських кібершпигунів“, які при цьому, за логікою західних політиків, живуть в „відсталій Росії“, будь-який громадянин нашої країни з мобільним пристроєм сприймається як шпигун”, - заявили в міністерстві і прийшли до висновку, що висунуті звинувачення - "чергова зрежисована пропагандистська акція".

Нагадаємо, раніше розвідка Нідерландів звинуватила ГРУ РФ у спробі вкрасти інформацію з міжнародного розслідування аварії рейсу малайзійських авіаліній МН17. Також повідомлялося, що МЗС Великобританії звинуватив ГРУ Російської Федерації в організації "невибіркових і безрозсудних" кібератак по всьому світу, спрямованих проти політичних інститутів, бізнесу, медіа та спорту. Пізніше Мін'юст США звинуватив співробітників Головного розвідувального управління РФ у проведенні кібератак на ФІФА, Міжнародне антидопінгове агентство (WADA), ОЗХЗ, хімічні лабораторії у Великобританії і Швейцарії. До звинувачень також приєдналися лідери Євросоюзу.

Джерело: МИД РФ

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів