Мир на Донбасі без виконання мінських угод неможливий, - Медведчук

"Кількість жертв конфлікту на сході України зростає з кожним днем, і це прямий наслідок невиконання мінських угод", - вважає він

З відкритих джерел

Мир на Донбасі без виконання мінських угод неможливий. Про це у Facebook повідомила прес-служба лідера "Українського вибору" Віктора Медведчука.

"Кількість жертв конфлікту на сході України зростає з кожним днем, і це прямий наслідок невиконання мінських угод. Українці вважають військові дії на Донбасі однією з основних проблем країни і, як показують соцдослідження, в більшості своїй виступають за мирне вирішення конфлікту. До того ж багато хто готовий на компроміси заради миру", - вважає він.

Медведчук також впевнений, що альтернативи мінським угодам немає.

"Альтернативи мінським угодам немає, це вже очевидно всім. Як і те, що мир на Донбасі без виконання мінських угод неможливий. Потрібно забезпечити їх реалізацію, щоб припинити нарешті цей страшний відлік все нових і нових жертв протистояння", - резюмував він.

Нагадаємо, раніше Медведчук заявляв, що якщо б Київ дотримувався мінських домовленостей так само, як приймає прозахідні закони, - конфлікт на Донбасі давно врегулювали б.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів