Ми погодилися з кадровими втратами для бізнесу заради країни, - Степан Івахів

Говорити тут про будь-який лобізм з нашого боку – не тільки недоречно, але й цинічно, сказав він

Група компаній "Континіум" (бренд WOG та інші) зазнала кадрових втрат від того, що низка її топ-менеджерів перейшла у виконавчу владу. Водночас у компанії погодилися з цим заради реформ у країні. Про це йдеться в офіційній заяві Степана Івахіва, засновника групи компаній "Континіум", заступника голови депутатської групи "Воля народу".

"Понад чверть століття тому ми з моїм партнером, нині покійним Ігорем Єремеєвим, заснували групу компаній "Континіум", до якої входить загальноукраїнський бренд WOG. Ми пройшли важкий шлях побудови системного та прозорого бізнесу європейського рівня з професійним маркетингом і менеджментом. Без рейдерського захоплення підприємств, без неправомірної наживи на державній власності та ресурсах", - нагадав він.

За словами Івахіва, нині WOG - успішна, прозора і динамічна компанія, в якій управління повністю передано професійному топ-менеджменту. "У нашій компанії виросла ціла плеяда досвідчених управлінців, які отримали західну освіту і водночас мають безцінний досвід управління в українських ринкових реаліях. І саме тому коли в державі почали відбуватися системні зміни, вони отримали (і продовжують отримувати) пропозиції приєднатися до нової урядової команди як міністри. Наприклад, міністр інфраструктури. Ми з партнерами були проти їх виходу з управління бізнесом, бо компанія від такого переходу отримує лише серйозні часові та ресурсні витрати: потрібно шукати і формувати нову ланку якісного топ-менеджменту", - зауважив він.

"З іншого боку, ми добре розуміли, що нині Україна потребує аполітичних технократів у виконавчій владі. Найкращі міністри в урядах будь-яких розвинутих країн  – це завжди управлінці з досвідом роботи в системному бізнесі, з розумінням економічних і бізнес-процесів. І це об'єктивна правда. Ми сподівалися, що в тому числі з допомогою цих технократів нарешті будуть проведені реформи і буде створено чесне, конкурентне, прозоре бізнес-середовище. Тому ми погодилися з кадровими втратами для бізнесу заради країни", - додав засновник "Континіуму" . - Говорити тут про будь-який лобізм з нашого боку – не тільки недоречно, але й цинічно".

Степан Івахів наголосив, що "певні зрадофіли, виконуючи різноманітні політичні замовлення, вміло маніпулюють аргументами, але не здатні надати жодного факту. Нам, як і всій Україні, потрібні зміни і реформи. А привілеї потрібні лише тим, хто не вміє і не звик працювати і перемагати у ринкових умовах. І це точно не ми", - заявив він.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів