Геннадій Москаль, голова Закарпатської ОДА
З відкритих джерел

Без посади Насіров такий же громадянин, як і будь-який інший. Про це в ефірі телеканалу "112 Україна" заявив голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль. "Я ніколи не кидаю каміння навздогін тим, хто йде. Це погана звичка у нас в політиці ... Не маючи посади, він для мене пересічний громадянин країни. У нього є проблеми, нехай він сам розв’язує. Я йому допомагати не буду і заважати теж не буду".

Романа Насірова підозрюють у зловживанні службовим становищем та розкраданні державних коштів у сумі понад 2 млрд грн. Слідство вважає, що Насіров, діючи в інтересах депутата Онищенка, в рамках "газової справи" безпідставно надавав ряду підприємств можливість податкових зобов'язань на виплат.

Раніше зазначалося, що Насіров вийшов із Лук'янівського СІЗО під заставу в 100 млн грн. За його словами, він не збирається залишати країну після внесення застави і має намір відстоювати свою невинуватість у суді.

Нагадаємо, що відсторонений голова Державної фіскальної служби Роман Насіров упевнений, що через два місяці справу проти нього закриють. Про це він заявив у п'ятницю, 17 березня, після допиту в Національному антикорупційному бюро України, передає телеканал "112 Україна".

Новини за темою: У НАБУ сподіваються на швидку перевірку Держфінмоніторингом законності коштів, внесених за Насірова