Мосійчук про патріотизм: Від "кремлівського пана" побігли до європейського

Мосійчук назвав законопроект Петра Порошенка про євроатлантичні прагнення України піар-ходом

Нардеп від "Радикальної партії" Ігор Мосійчук "112 Украина"

Народний депутат України від РПЛ Ігор Мосійчук вважає, що у політичному патріотизмі України мало що змінилося і "замість Москви почали продавати країну по столицях". Про це Мосійчук заявив у ток-шоу "Пульс" на телеканалі "112 Україна" під час обговорення євроатлантичного курсу України.

"Ким ми ідемо в ЄС? Жебраками? Сировинним придатком? Чи рівноправними партнерами? Найголовніша проблема країни, і її тут піднімали – це брак патріотизму, націоналізму серед загалу його. Коли від "кремлівського пана", якому цілували чоботи і руки, побігли до "європейського пана" і замість Москви почали продавати країну по столицях, нічого не змінилось. Ми втрачаємо країну. Про який націоналізм чи патріотизм влади можна зараз говорити, коли 10 мільйонів українців викинуто з України?", - заявив Мосійчук.

Новини за темою: Нардеп від "Батьківщини" прогнозує 226 голосів для законопроекту Порошенка про євроатлантичні прагнення

Окрім цього, Мосійчук назвав законопроект №9037 Петра Порошенка про євроатлантичні прагнення України піар-ходом.

"Ми зараз обговорюємо піар-хід кандидата в президенти Петра Порошенка. Тому що коли формувалась коаліція після обрання парламенту, вночі підписувалась коаліційна угода, президент і БПП були категорично проти внесення в коаліційну угоду питання НАТО. А тепер що насправді відбувається і яка наша позиція? Зрозуміло, що це виборча технологія Петра Олексійовича. Але є мова про цивілізаційний вибір і про те, що пропонують записати. Ну чи хочуть українці гіпотетично колись полетіти освоювати Марс? Думаю, багато хто хоче. Але навряд чи завтра це відбудеться. Так само ЄС. НАТО – простіше. А в ЄС так точно – ніхто не кликав і кликати не хоче", - заявив Мосійчук.

Новини за темою: Порошенко: Без України Євросоюз не стане завершеним і довершеним проектом

Як повідомлялося, проект закону Петра Порошенка був зареєстрований у парламенті в понеділок, 3 вересня. Текст опублікований на сайті Ради.

Новини за темою: Україна передала до бюджету Ради Європи добровільний внесок у 400 тисяч доларів

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів