МНС РФ запропонувало Україні допомогти з пошуково-рятувальними роботами на шахті ім. Засядька

Глава МНС Росії відправив телеграму голові Державної служби України з надзвичайних ситуацій, в якій нагадується про міжурядову угоду між РФ та Україною про співробітництво в галузі попередження аварій і катастроф

Reuters

Міністр з надзвичайних ситуацій Росії Володимир Пучков відправив телеграму з пропозицією допомоги у проведенні пошуково-рятувальних робіт на донецькій шахті імені Засядька голові Державної служби України з надзвичайних ситуацій. Про це повідомляє прес-служба МНС РФ.

У телеграмі нагадується про міжурядовій угоді між Росією та Україною про співробітництво в галузі попередження промислових аварій, катастроф, стихійних лих та ліквідації їх наслідків від 23 квітня 1997 року.

Пучків у зверненні зазначив, що очікує якнайшвидшу відповідь "з урахуванням багаторічного позитивного досвіду спільного реагування на надзвичайні ситуації".

Новини за темою: Генсек ООН висловив співчуття у зв'язку з трагедією на шахті ім. Засядька

Як повідомлялося, вибух метану на шахті ім. Засядька стався вранці 4 березня. У "ДНР" відмовилися від допомоги українських рятувальників. За останніми даними, в результаті вибуху на шахті загинули 33 людини, п'ять травмованих при вибуху шахтарів зараз знаходяться в лікарні у важкому стані, один з них - в критичному. В даний час залишаються незнайденими дев'ять шахтарів. 5 березня президент України Петро Порошенко оголосив днем жалоби за загиблими в результаті вибуху на шахті ім. Засядька.

 
Джерело: 112.ua

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів