Міська влада Львова діє проти місцевих ветеранських організацій, - представники "Української Спілки Учасників АТО"

Міська влада Львова діє проти місцевих ветеранських організацій - про це на брифінгу у Верховній Раді заявили представники львівського осередку "Української спілки учасників АТО".

Зокрема ветерани розповіли про захід за участі проросійських організацій, який мав відбутись у Львові, і був зірваний.

"В палаці культури імені Хоткевича хотіли зібратися проросійські сили. Вони постійно пристроюють свій проросійський шабаш на території західної Галичини. Для нас, як учасників українсько-російської війни, це є неприпустимо", - заявив представник ГО "Українська спілка учасників АТО" Сергій Фаворський.

За словами учасників брифінгу, коли вони не дали провести антиукраїнський концерт, потрапили під хвилю критики з боку медіа, підвладних меру Львова. Ветерани обурені також цьогорічною ситуацією із музичним фестивалем "Джаз-фест".

За словами Фаворського, представники організації звернулися до Андрія Садового з проханням призупинити фестиваль в зв'язку з похованням бійців, проте їм не пішли назустріч.

Учасники спілки засуджують тиск на патріотичні організації Львівщини та зазначають: вони надалі будуть боротись із проявами сепаратизму на Галичині.

Джерело: 112.ua

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів