Місія МВФ в Україні завершить свою роботу наступного тижня

Місія повернеться в Україні на початку 2015 року

МВФ

Місія Міжнародного валютного фонду (МВФ), що знаходиться зараз в Україні, завершить свою роботу наступного тижня. Про це заявив в суботу, 13 грудня, перший заступник директора-розпорядника фонду Девід Ліптон, передає "РИА Новости".

Представники фонду проводять технічні дискусії і планують завершити роботу на майбутньому тижні. Місія для проведення дискусій у контексті підтримуваної фондом програми допомоги Україні повинна повернутися в Київ на початку наступного року.

Новини за темою: МВФ закликає міжнародних "донорів" збільшити фінансову допомогу Україні

Ліптон побував у Києві 13 грудня. Він, зокрема, зустрівся з президентом Петром Порошенком, прем'єр-міністром Арсенієм Яценюком та членами їх економічної команди, в тому числі головами Національного банку, міністерств економічного розвитку і фінансів.

"Я був вражений їх поглядами на економічні перетворення в Україні, а також їх прихильністю до рішучих дій у проведенні широкомасштабних реформ", - сказав перший заступник голови МВФ.

Нагадаємо, напередодні президент України Петро Порошенко провів зустріч з Ліптоном і запевнив його у відданості реформам.

Новини за темою:

 

Джерело: "РИА Новости"

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів