Міністр оборони США закликав Україну якнайшвидше прийняти закон про національну безпеку

На думку глави Пентагону, це питання пріоритетне

Міністр оборони США Джеймс Меттіс вважає пріоритетним закон про національну безпеку України і закликає владу країни якомога швидше прийняти цю законодавчу ініціативу. Зокрема, про це глава Пентагону зазначив під час зустрічі з міністром оборони України Степаном Полтораком, повідомляється на сайті оборонного відомства США.

"Міністр оборони (Меттіс, - ред.) назвав закон про національну безпеку пріоритетним питанням. Закон спрямований на те, щоб привести систему національної безпеки України у відповідність з нормами ЄС і НАТО. Він висловив надію, що адміністрація президента і український парламент - Верховна Рада України – зроблять швидкі кроки і ухвалять законодавство, яке забезпечить міцну правову основу для здійснення реформ в обороні в підтримку безпечної та демократичної України", - йдеться в повідомленні.

При цьому додається, що Меттіс також відзначив значення партнерства США та України у сфері безпеки. Він похвалив Степана Полторака за хоробрість країни перед обличчям російської агресії і знову підтвердив підтримку США української оборонної реформи.

Співрозмовники пообіцяли зміцнювати міцне партнерство між США і Україною, засноване на спільних інтересах безпеки і загальних принципах.

Раніше Рада національної безпеки і оборони схвалила законопроект "Про національну безпеку України", який повинен стати основою для розробки та оновлення законодавства у сфері національної безпеки і оборони. Полторак задоволений проектом закону та зазначив, що той враховує всі пропозиції українського оборонного відомства.

Нагадаємо, напередодні міністр оборони України Степан Полторак зустрівся у Вашингтоні з главою Пентагону Джеймсом Меттісом. Як відзвітував український міністр, на зустрічі були розглянуті питання, пов'язані з вирішенням США передати Україні летальну зброю, а також виконання Росією мінських угод.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...