Міністр оборони США закликав Україну якнайшвидше прийняти закон про національну безпеку

На думку глави Пентагону, це питання пріоритетне

Минобороны Украины

Міністр оборони США Джеймс Меттіс вважає пріоритетним закон про національну безпеку України і закликає владу країни якомога швидше прийняти цю законодавчу ініціативу. Зокрема, про це глава Пентагону зазначив під час зустрічі з міністром оборони України Степаном Полтораком, повідомляється на сайті оборонного відомства США.

"Міністр оборони (Меттіс, - ред.) назвав закон про національну безпеку пріоритетним питанням. Закон спрямований на те, щоб привести систему національної безпеки України у відповідність з нормами ЄС і НАТО. Він висловив надію, що адміністрація президента і український парламент - Верховна Рада України – зроблять швидкі кроки і ухвалять законодавство, яке забезпечить міцну правову основу для здійснення реформ в обороні в підтримку безпечної та демократичної України", - йдеться в повідомленні.

При цьому додається, що Меттіс також відзначив значення партнерства США та України у сфері безпеки. Він похвалив Степана Полторака за хоробрість країни перед обличчям російської агресії і знову підтвердив підтримку США української оборонної реформи.

Співрозмовники пообіцяли зміцнювати міцне партнерство між США і Україною, засноване на спільних інтересах безпеки і загальних принципах.

Раніше Рада національної безпеки і оборони схвалила законопроект "Про національну безпеку України", який повинен стати основою для розробки та оновлення законодавства у сфері національної безпеки і оборони. Полторак задоволений проектом закону та зазначив, що той враховує всі пропозиції українського оборонного відомства.

Нагадаємо, напередодні міністр оборони України Степан Полторак зустрівся у Вашингтоні з главою Пентагону Джеймсом Меттісом. Як відзвітував український міністр, на зустрічі були розглянуті питання, пов'язані з вирішенням США передати Україні летальну зброю, а також виконання Росією мінських угод.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів