Міністри інфраструктури та енергетики України відвідають Болгарію для розвитку спільних проектів

В Україну приїде міністр туризму Болгарії

112.ua

Україну відвідає міністр туризму Болгарії, а Болгарії – міністр інфраструктури України. Про це в ході брифінгу, який транслював телеканал "112 Україна", заявив президент України Петро Порошенко.

"Дуже важливо і двосторонню співпрацю. На сьогоднішній день наші проекти в плані участі українських компаній в енергетичному будівництві на території республіки Болгарія, будуть підкріплені візитом міністра енергетики про яких ми домовилися, яка відбудеться найближчим часом, міністра туризму і ми сьогодні домовилися про це з тим, що були проведені відповідні переговори в Україні, домовилися про візит міністра інфраструктури в Болгарію і переговорів зі своїм болгарським колегою, для спільної програми будівництва доріг інфраструктурних об'єктів у тому числі на півдні України і думаю, що це буде дуже важливо", - заявив Порошенко.

Вчора повідомлялося, що Україна і Болгарія домовилися про будівництво переправи через Дунай. Сторони попередньо обговорили можливість залучення фондів Європейського Союзу.

Раніше голова Одеської обласної державної адміністрації (ОДА) Міхеїл Саакашвілі повідомив, що направляє листа у Верховну Раду і Кабінет міністрів з проханням про виділення коштів на ремонт автодороги М-15 "Одеса–Рені".

Зазначимо, що президент Болгарії вперше за останні 12 років здійснив офіційний візит в Україну. Плевнелієв проведе зустрічі зі спікером парламенту Володимиром Гройсманом, прем'єр-міністром України Арсенієм Яценюком, а також з представниками ділових кіл України.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів