Міністерство енергетики ніколи не брало участі у закупівлі бурових установок, - Бойко

Закупівлями займалася одна з дочірніх компаній НАК "Нафтогаз України"

Співголова депутатської фракції "Опозиційний блок" Юрій Бойко в ефірі телеканалу "112 Україна". 02.02.2018 112.ua

Міністерство палива та енергетики ніколи не брало участі у закупівлі бурових установок для видобутку газу на чорноморському шельфі, коли Бойко обіймав посаду міністра енергетики. Про це сам співголова фракції "Опозиційний блок" у Верховній Раді заявив в ефірі телеканалу "112 Україна".

"У нас не було повноважень це робити. Згідно із законодавством, цим займаються господарюючі суб'єкти і проведенням тендера займалася одна з дочірніх компаній НАК "Нафтогаз України", - зазначив народний депутат.

За його словами, агресивна кампанія в ЗМІ була розгорнута за вказівкою оточення екс-президента України Віктора Януковича з метою звільнення Юрія Бойка з посади міністра енергетики.

"Після закупівлі бурових у 2011 році Міністерство і я особисто опинилися під шквальним вогнем критики і розгорнутої замовної інформаційної кампанії. Основними причинами цього були: по-перше, таким чином реальні організатори закупівлі бурових намагалися замести сліди і перекласти відповідальність на мене. По-друге, була спроба звільнити мене з посади міністра, бо у так званої "молодої" команди Януковича були свої плани на міністерство", - заявив Юрій Бойко.

Нардеп також звернув увагу, що завдяки роботі закуплених бурових установок,\ вже в 2013 році вдалося вдвічі збільшити видобуток газу на шельфі Чорного моря. Це дозволило не тільки повністю забезпечити потреби Криму в природному газі, але і поставити додаткові обсяги газу на материкову Україну.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів