Міністерство фінансів США запровадило санкції проти низки російських фізосіб і компаній через співпрацю з КНДР

В оновлений список внесли двох громадян РФ, 3 компанії та 6 вантажних кораблів

Фото з відкритих джерел

Міністерство фінансів США сьогодні, 21 серпня, розширило санкційний список. До нього було включено двох громадян РФ, шість російських вантажних кораблів, а також три російські й одну словацьку компанії. Про це повідомляє прес-служба міністерства.

Фізичні та юридичні особи були внесені в список через їхню діяльність у кіберпросторі, а також через зв'язки з Північною Кореєю. Так, за співпрацю з КНДР до списку потрапили судноплавні компанії "Гудзон" і Primorye Maritime Logistics, обидві зареєстровані у Владивостоці. Саме у власності цих компаній перебуває судно "Патріот", що потрапило в "північнокорейський" санкційний список.

У списку також вказані судна "Белла", "Партизан", "Нептун", "Севастополь" і "Богатир".

"Введені санкції спрямовані проти перевантаження з одного судна на інше продуктів нафтопереробки", - підкреслюють у Мінфіні США.

Також через свої дії у кіберпросторі під санкції потрапила компанія Vela-Marine, що займається професійним обладнанням та спорядженням для водолазів. Санкції проти цієї компанії, а також проти двох громадян РФ, Марини Царьової й Антона Нагібіна, а також словацької компанії Lacno, було запроваджено для того, щоб "протистояти спробам обійти санкції США".

Раніше США запровадили санкції проти компанії та однієї фізичної особи з РФ через співпрацю з КНДР. Крім Росії, зміни в списку санкцій Мінфіну США торкнулися однієї китайської та однієї сінгапурської компанії.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів