Мер Полтави Мамай, якого достроково відправили у відставку, вийшов на роботу

"Якщо депутати вважають, що їхні збори або псевдосесія відбулися законно, вони повинні звернутися до суду і рішенням суду зобов'язати мене визнати їхні дії", - зазначив Мамай

пресс-служба Полтавского горсовета

Мер Полтави Олександр Мамай, якого депутати Полтавської міської ради на засіданні 14 вересня достроково відправили у відставку, сьогодні вийшов на роботу. Мамай разом із лідером СПУ Іллею Кивою зібрали прес-конференцію, де мер заявив, що не згоден із рішенням депутатів міськради.

"У нас є певна кількість депутатів, їх 42, я спілкувався майже з кожним протягом трьох років. Я не можу зрозуміти: був тиск на кожного з депутатів або тиск на керівників їхніх фракцій? Особисто я не хочу втручатися в політику. Протягом останніх 3-х років я нікого не підтримував і не збираюся", - сказав він в ефірі телеканалу Newsone.

Він також заявив, що не визнає збори депутатів міськради законними.

"Ви, напевно, звернули увагу, що міських голів знімали в деяких містах, але знімали там, де мер сам особисто вів цю сесію. Щоб зняти мера - це потрібно робити на сесії. Мені сьогодні не подобається робота керівника Шевченківської райради в Полтаві. Ми зібрали підписи депутатів, зареєстрували у канцелярії. Коли буде чергова сесія, голова повинен внести це до порядку денного. Ми чекаємо законності... Тому я ці збори депутатів не визнаю. Якщо депутати вважають, що їхні збори або псевдосесія пройшли законно, вони повинні звернутися до суду і рішенням суду зобов'язати мене визнати їхні дії", - додав Мамай.

"Найближчим часом я хочу провести погоджувальну раду з керівниками всіх фракцій і визначитися з порядком денним. На сьогоднішній день кримінально-процесуальних проваджень щодо того, що відбувається, немає ніяких, як я розумію. Тому все потрібно переводити в площину адміністративного суду", - резюмував Мамай.

Нагадаємо, депутати Полтавської міськради відправили у відставку полтавського міського голову Олександра Мамая. Відповідне рішення підтримали 29 із 42 депутатів міськради. 

Нагадаємо, Олександр Мамай вперше був обраний міським головою Полтави в жовтні 2010 року. Він отримав підтримку 61,64% виборців. У липні 2012 року Мамай змінив членство в партії "Совість України" на квиток Партії регіонів. Удруге міським головою Полтави його обрали в жовтні-листопаді 2015 року. У другому турі виборів він отримав підтримку 62,56% виборців.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів