Медведчук визнав, що хоче пройти до ВР

Він також підкреслив, що не має політичних амбіцій для участі в президентській кампанії

Фото з відкритих джерел

Член партії "За життя" Віктор Медведчук визнав, що хоче пройти до Верховної Ради в результаті парламентських виборів у 2019 році. Про це він сказав в інтерв'ю телеканалу NewsOne.

"Сьогодні, коли я офіційно погодився увійти до партії "За життя", звісно, постає питання мого входження до парламенту, якщо партія цього досягне, а я думаю, вона цього досягне, тим паче у складі політичного об'єднання, яке теж буде представлено в парламенті... Реакцію (опонентів, - ред.) можна уявити, тому що в мене залишається завжди послідовна позиція в тих питаннях, які, на мій погляд, є кардинальними для України, які викликають ажіотаж у багатьох наших опонентів...", - сказав він.

Медведчук також підкреслив, що не має політичних амбіцій для участі в президентській кампанії.

"Я вже говорив, що у мене сьогодні немає бажання використовувати себе або спробувати себе в цьому амплуа (кандидата в президенти, - ред.). Я можу повторити це й сьогодні, тому що сьогодні є достатня кількість лідерів, у тому числі і в партії "За життя", і в тих партіях, про які сьогодні говорять у плані об'єднання, які могли б представляти в майбутньому південний схід нашої країни, російськомовне населення... Головне те, що ми разом зможемо зробити. А хто це втілюватиме в результаті цих дій – необхідно визначити в грудні перед виборчою кампанією. Ба більше, я говорив, кого бачу в цій іпостасі. Я називав лідера "За життя" пана Рабіновича. Ба більше, якщо буде об'єднання, з'являться додаткові кандидатури, які зможуть реально претендувати на лідерство, в тому числі у президентських перегонах", - додав він.

Нагадаємо, раніше лідер партії "За життя" Вадим Рабінович запросив голову громадського руху "Український вибір" Віктора Медведчука приєднатися до партії. Медведчук, своєю чергою, прийняв запрошення Рабіновича.

Зазначимо, що вибори президента України, згідно із законодавством, заплановано на 31 березня 2019 року. Вибори до Верховної Ради України мають відбутися 27 жовтня 2019 року.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів