Медведчук: Волкеру розширили повноваження, незважаючи на те, що він провалив переговори щодо Донбасу

"Дії такого "парламентера" навряд чи наблизять довгоочікуваний мир на Донбасі", - вважає він

Фото з відкритих джерел

Спецпредставникові державного департаменту США у справах України Курту Волкеру розширили повноваження, незважаючи на те, що він провалив переговори щодо Донбасу. Про це повідомив лідер громадської організації "Всеукраїнський громадський рух „Український вибір - Право народу“ Віктор Медведчук, повідомляє прес-служба.

"Курту Волкеру розширили повноваження (якщо вірити ЗМІ, він буде мати тепер не тільки повноваження щодо Донбасу, але і "щодо України як такої"). Розширили, незважаючи на те, що він провалив переговори щодо Донбасу. Незважаючи на його заяву-прогноз про те, що бойові дії на Донбасі будуть тривати ще не менше року і ймовірність цього порядку 80%", - сказав він.

"Дії такого "парламентера" навряд чи наблизять довгоочікуваний мир на Донбасі. Як і прийняття ВР так званого закону про реінтеграцію, який ставить хрест на повернення Донбасу в Україну і України на Донбас. Як і ескалація бойових дій на сході країни. Як і стратегії і плани окремих міністерств щодо деокупації регіону… Цілком очевидно, що сьогодні в Україні реалізується сценарій "партії війни" з силового повернення Донбасу, в той час як більшість українців (про це свідчать результати соцопитувань) виступають за врегулювання конфлікту дипломатичним шляхом і відновлення миру в Україні", - додав він.

Як повідомлялося, Спеціальний представник Державного департаменту США з питань України Курт Волкер 14 травня здійснить візит в Україну, зокрема, відвідає Донбас.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів