Медведчук щодо Волкера: Він категорично не може брати участі в жодних переговорах

Він також додав, що не варто сподіватися на зрушення в переговорах Волкера з помічником президента РФ Путіна Владиславом Сурковим

Фото з відкритих джерел

Член партії "За життя" Віктор Медведчук в інтерв'ю телеканалу NewsOne розповів, чому спецпредставник Держдепартаменту США Курт Волкер не може брати участі в переговорах щодо Донбасу. На думку Медведчука, Волкер "не знається на питанні та займається самопіаром".

"У мене специфічне ставлення до цього представника Держдепу США: не тому що я так ставлюся до США і Держдепу, а тому що цей чоловік проявив себе тим, що, на мій погляд, категорично не може брати участі в жодних переговорах. Людина, яка виступає в ролі посередника, не представляє жодну зі сторін, вона представляє Держдеп, який має докладати посередницьких зусиль через помічника президента РФ Владислава Суркова, домовитися про щось стосовно Донбасу. І коли він висловлює свою позицію, займаючи радикально позицію однієї зі сторін, то до нього виникає специфічне ставлення. Тобто вже є недовіра до того, хто намагається посередницьки допомогти цьому процесу. У цій ситуації я неодноразово критикував пана Волкера і я вважаю, що серйозно ставитися до його слів не можна. Це може бути згубно для самого процесу мирного врегулювання на Донбасі. Його останні заяви говорять про те, що він не володіє питанням чи не хоче володіти і піарить свою особу і своє амплуа…", - сказав він.

Він також додав, що не варто сподіватися на зрушення в переговорах Волкера з помічником президента РФ Путіна Владиславом Сурковим.

"Останні переговори цих двох осіб були в січні 2017 року. Після цього такого переговорного процесу не тривало. Сьогодні вони не тривають, хоча я читав заяви МЗС РФ, що така зустріч може бути. Але я не став би розраховувати на якісь зрушення в результаті такої зустрічі, де є людина, яка займається самопіаром", - резюмував він.

Раніше повідомлялося, що спеціальний представник Державного департаменту США щодо України Курт Волкер відвідає Україну у вересні.

Нагадаємо, остання зустріч Волкера із Сурковим відбулася 26 січня цього року в Дубаї. Тоді Сурков заявив, що Вашингтон представив план розгортання місії ООН на Донбасі в ув'язці цього процесу з виконанням політичної частини мінських угод, на чому наполягали в Москві. За його словами, новий пакет американських напрацювань, на відміну від бєлградського, виглядає таким, який цілком можливо реалізувати". 

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів