Медведчук: Розмови щодо російського бізнесу Порошенка є сильно перебільшеними

На думку Медведчука, Липецьку фабрику, на майно якої накладено арешт, не можна вважати бізнесом

Фото з відкритих джерел

Розмови щодо російського бізнесу президента України Петра Порошенка є сильно перебільшеними. Про це в інтерв'ю телеканалу NewsOne розповів член партії "За життя" Віктор Медведчук. Він також розповів про контакти Порошенка з президентом РФ Володимиром Путіним.

"Контакти між двома президентами відбуваються, але вони відбуваються у відкритій публічній сфері. Ці контакти ведуться у зв'язку зі звільненням тих чи інших осіб, у питаннях врегулювання тих конфліктів і напруженостей, які виникають на лінії зіткнення, і слід об'єктивно зазначити, що розмови щодо російського бізнесу пана Порошенка є явно перебільшеними. Всі знають, що є Липецька фабрика, яка не працює, де накладено арешт на кошти і є претензії з боку податкових органів Росії. І сьогодні це не той об'єкт, який може підпадати під бізнес. Про якісь інші бізнес-проекти Порошенка в Росії я не знаю. Я гадаю, що якщо я не знаю, то навряд чи хтось знає", - сказав він.

Нагадаємо, Басманний суд Москви вчергове продовжив термін арешту, накладеного на кондитерську корпорацію Roshen у Липецьку. Термін забезпечувального арешту, накладеного на 12 об'єктів нерухомості, продовжено до 13 грудня 2018 року.

Відзначимо, за рішенням корпорації Roshen, з 1 квітня 2017 року на Липецькій фабриці повністю зупинено виробництво. 

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів