Медведчук розкритикував ідею перенесення переговорів щодо Донбасу з Мінська до іншої столиці

На думку Медведчука, не всі сторони переговорного процесу можуть погодитися з такими умовами

Фото з відкритих джерел

Член партії "За життя" Віктор Медведчук розкритикував ідею постпреда України при ООН Володимира Єльченка про те, щоб перенести переговори щодо Донбасу з Мінська до іншої столиці. На думку Медведчука, не всі сторони переговорного процесу можуть погодитися з такими умовами, повідомила прес-служба Медведчука в Facebook.

"Не виключаю, що Києву зручніше вести переговори щодо Донбасу відразу у Вашингтоні (це буде найкоротший шлях від отримання директиви до її неухильного виконання). Однак перш ніж висувати такі ідеї, не завадило б замислитися над простим питанням: чи відбудеться діалог? Чи прибудуть туди представники ОРДО і ОРЛО? Або вони на переговорах щодо Донбасу профнепридатним та обмеженим чиновникам від української дипломатії тільки заважають?" - вважає він.

Нагадаємо, постпред України при ООН Володимир Єльченко заявив про те, що треба переносити переговори щодо Донбасу з Мінська в якусь іншу столицю, тому що делегація Білорусі при ООН "хронічно" голосує проти будь-яких ідей і пропозицій України, навіть тих, які не стосуються конфлікту з РФ.

Джерело: 112.ua

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів