Медведчук про Крим: Де-юре – це Україна, але де-факто – на жаль, Росія

Він також наголосив на важливості переговорів з РФ, для того щоб врегулювати всі питання, які в інтересах України

Фото з відкритих джерел

Член партії "За життя" Віктор Медведчук в інтерв'ю телеканалу NewsOne розповів, що Крим, згідно з чинним законодавством і Конституцією, залишається Україною, але "де-факто, він, на жаль, Росія".

"Я можу сказати, що Крим, згідно з чинним законодавством та Конституцією, – це Україна. Де-юре – це Україна, а де-факто – це, на жаль, Росія. Хочемо ми з цим рахуватися чи ні, але за фактом це виглядає саме так", - сказав він.

Він також наголосив на важливості переговорів з РФ, для того щоб врегулювати всі питання, які в інтересах України.

"Так, у нас є за що і які претензії висловлювати РФ. Але при цьому ми маємо розуміти, що якщо ми виходимо з того, що від Росії залежить багато, то ми маємо йти шляхом того, щоб це "багато" реалізувати в інтересах України. Це "багато" і в економіці, і в соціальній галузі, і в політичній галузі, коли йдеться про Донбас і повернення людей і територій. Якщо ми будемо говорити з позиції образи, позиції помсти й протистояння, то ми не просунемося ні в чому: ані в питаннях Донбасу, ані в питаннях економічного розвитку, ані в питаннях захисту наших громадян, які, на жаль, з вини нинішньої влади, змушені шукати роботу в РФ. Необхідно шляхом переговорів і домовленостей дійти того, щоб все влаштовувало в тому числі й Україну", - резюмував він.

Нагадаємо, у березні 2014 року в Криму відбувся "референдум", результатом якого стала анексія Криму і приєднання півострова до Росії. Відзначимо, що світова спільнота не визнала цього "референдуму", оскільки подібні дії порушують територіальну цілісність і суверенітет України.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів