Медведчук про антисемітські заяви консула України в Гамбурзі: Одним Марущинцем справа не повинна обмежитися

"Якщо така позиція представників українського зовнішньополітичного відомства, чи варто дивуватися тому, що наша країна на засіданнях Третього комітету Генасамблеї ООН в останні роки завжди голосує проти резолюції про боротьбу з героїзацією нацизму?" - сказав він

Фото з відкритих джерел

Український консул у Гамбурзі Василь Марушинець, проти якого в МЗС було відкрито дисциплінарне провадження після його антисемітських заяв у соцмережі, не єдиний, хто повинен понести покарання за розпалювання міжнаціональної ворожнечі. Про це заявив лідер громадської організації "Всеукраїнський громадський рух „Український вибір - Право народу“ Віктор Медведчук, повідомляє прес-служба.

"Чи проявить принциповість і піде до кінця Клімкін, який пообіцяв дисциплінарне провадження і заявив, що антисемітам не місце в МЗС? Тоді одним Марущинцем справа не повинна обмежитися. Адже його радикально націоналістичні і відверто антисемітські дописи в Facebook бачили і схвалювали українські дипломати. Якщо така позиція представників українського зовнішньополітичного відомства, чи варто дивуватися тому, що наша країна на засіданнях Третього комітету Генасамблеї ООН в останні роки завжди голосує проти резолюції про боротьбу з героїзацією нацизму?" - сказав він.

Нагадаємо, блогер Анатолій Шарій розповів, що співробітник Генерального консульства України в Гамбурзі Василь Марущинець розміщує на своїй сторінці в Facebook антисемітські публікації.

Наголошується, що сторінка дипломата обмежена для перегляду для тих, хто не перебуває у нього в друзях.

За даними блогера, серед записів Марущинця можна побачити такі антисемітські пости, як "Ж@ди оголосили війну Німеччині 1934 року", "Боже, покарай ж@дов", "Бабин Яр. Не ж@ди в 1941 році, а українців 1918-1941 тут вбито", "Ж@ди - гівно" (орфографія автора повідомлень збережена, - ред).

Марущинець також повідомляв, що його сторінку у Facebook вже не раз блокували.

Нагадаємо, в Міністерстві закордонних справ України заявили, що антисемітські провокації часто інспіровано кремлівським режимом, який з допомогою інструментів гібридної агресії намагається розхитати політичну ситуацію в Україні. 

Аваков пообіцяв "принципову і швидку реакцію правоохоронців на дискримінацію й антисемітизм. Міністерство закордонних справ усунуло українського консула в Гамбурзі за можливі антисемітські висловлювання.

Джерело: 112.ua

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів