Медведчук: Нав'язаний Україні кредиторами і лихварями Антикорупційний суд буде підкорятися Вашингтону

З відкритих джерел

Нав'язаний Україні кредиторами і лихварями Антикорупційний суд буде підкорятися Вашингтону. Таку думку на своїй сторінці у Facebook висловив лідер "Українського вибору" Віктор Медведчук.

"Бути чи не бути Антикорупційному суду? Напередодні "історичного" голосування ВР за закон, який так наполегливо продавлюють наші західні "стратегічні" партнери — ЄС, МВФ, СБ, "Велика сімка", — це питання все більше розбурхує уми українських політиків. Причому розбурхує настільки сильно, що прем'єр-міністр вже пригрозив відставкою у разі провального голосування", - пише він.

Медведчук зазначає, що політики пафосно стверджують, що Антикорупційний суд — це єдине, чого бракує Україні, щоб відсікти безсмертну голову гідри корупції.

"Виявляється, енної кількості антикорупційних органів — від Національної ради з питань антикорупційної політики та Агентства з пошуку та менеджменту активів, отриманих корупційним шляхом, до скандально відомих НАЗК, НАБУ, САП — недостатньо? До речі, всі ці органи існують на гроші українських платників податків — громадян України, доведених до злиднів тими самими корумпованими чиновниками і політиками, з якими вищезазначені органи повинні були б боротися. Повинні. Але не борються. І навіть не приступали", - вважає політик.

На його думку, в них інші завдання — не тільки ввести зовнішнє управління в Україні й усіма силами його підтримувати, але й закріпити на законодавчому рівні.

"Розповіді про те, що Антикорупційний суд створюється в інтересах держави і народу, що він буде незалежним, — це казки. Нав'язаний країні кредиторами та лихварями, продавлений "вашингтонським обкомом", АКС буде підкорятися Вашингтону (як сьогодні підпорядковується НАБУ). І скільки б посол США в Україні Марі Йованович ні твердила, що ні про який тиск або вплив не може бути й мови, факти свідчать про протилежне. А тому я твердо переконаний: Антикорупційний суд, який сьогодні нам нав'язують так звані партнери, — це не боротьба з корупцією, це здача суверенітету, здача національних інтересів України", - переконаний Віктор Медведчук.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів