Медведчук може вести переговори з РФ в інтересах України, - політтехнолог

За словами Погребинського, Україні не вдасться повністю відсторонитися від Москви, тому необхідні мирні переговори

Політтехнолог Михайло Погребинський в ефірі телеканалу "112 Україна" 112.ua

Лідер "Українського вибору" Віктор Медведчук може вести переговори з РФ в інтересах України, зокрема переговори про припинення війни і збереження Донбасу в складі України. Таку думку в програмі "По суті" на телеканалі "112 Україна" висловив директор Київського центру політичних досліджень і конфліктології Михайло Погребинський, коментуючи участь Медведчука в передвиборній програмі політичної партії "За життя".

"Ми не можемо поїхати подалі від Москви, нам все одно доведеться жити поруч з цією великою країною... Треба з цим рахуватися і знайти можливість з нею якось жити. Медведчук в цьому сенсі просто незамінна фігура. Немає нікого іншого, хто міг би цю комунікацію здійснити і якось в інтересах України домовитися, що треба припинити війну, зберегти Донбас у складі України", - сказав він.

Нагадаємо, народний депутат України, лідер політичної партії "За життя" Вадим Рабінович представив покрокову програму виходу країни з економічної кризи. Шляхом багатоденного голосування глядачі одного з телеканалів визначили в п'яти основних напрямках тих кращих менеджерів, яких партія "За життя" мала взяти в список і яким доручить виправити кризову ситуацію в політиці та економіці.

В команду "За життя", на думку глядачів, повинні бути запрошені: Віктор Медведчук (мир і відносини з країнами СНД), Віктор Суслов (економіка), Віталій Шабунін (боротьба з корупцією), Євген Педаченко (медреформа), Валентин Наливайченко (зовнішня політика).

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів