Медведчук: Мета майбутнього політичного об'єднання опозиції — захист інтересів жителів Південного Сходу

"Переговори тривають не тільки з "Опоблоком", а й з іншими політичними силами та організаціями", - зазначає він

Фото з відкритих джерел

Мета майбутнього політичного об'єднання опозиційних сил — захист інтересів жителів Південного Сходу. Про це в інтерв'ю 112.ua заявив голова політради партії "За життя" Віктор Медведчук.

"Багато в чому і "Опозиційний блок", і партія "За життя" мають єдине бачення, як припинити конфлікт на Донбасі, як врятувати країну від розпаду, як відновити економіку. Мета майбутнього політичного об'єднання — захист інтересів жителів Південного Сходу, захист інтересів російськомовного населення, захист людей, які впевнені, що той курс, який взяли на озброєння уряди Яценюка — Гройсмана, курс, який сьогодні сповідує центральна влада, є неправильним. Україна так далі жити не може. Ми потребуємо ефективних, а головне — реальних кроків з відновлення економіки, соціального захисту громадян, нам потрібні реальні заходи (а не піар-акції) з боротьби з корупцією. Ми знаємо, як це зробити, і в нас є ефективні менеджери-управлінці, є команда. У 2004 році ми змогли здійснити "українське економічне диво", ми забезпечили соціальний захист та гарантії усім тим, хто їх потребував. Ми зробили Україну суб'єктом міжнародної політики. Ми довели свою ефективність не на словах, ми довели справами, на відміну від політиканів і популістів із команд "любі друзі — 1" та "любі друзі — 2", - сказав він.

На запитання, коли можна очікувати об'єднання опозиційних сил, Медведчук відповів: "Думаю, що найближчим часом".

Він також додав, що переговори тривають не тільки з "Опоблоком", а й з іншими політичними силами та організаціями.

"Переговори тривають і з іншими політичними силами, і з громадськими організаціями. Але важливо розуміти: переговорний процес не час для гучних заяв. Переговори стосуються тільки сторін, а результати переговорів — це вже для всіх: для країни, для суспільства", - резюмував він.

Нагадаємо, лідер політичної партії "За життя" Вадим Рабінович заявляв про те, що незабаром має бути оголошено про об'єднання опозиційних політсил.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів