Медведчук: "Демократичному" Комітету ВР з питань свободи слова досить підозр, щоб навішувати ярлики на "РИА Новости Украина"

За словами лідера громадської організації "Всеукраїнський громадський рух „Український вибір — Право народу“, ОБСЄ і США закликали Україну утриматися від необґрунтованого втручання в роботу журналістів

Фото з відкритих джерел

Реакція на арешт керівника "РИА Новости Украина" Кирила Вишинського й обшуки в редакції і квартирах співробітників агентства послідувала практично відразу ж, причому не тільки з боку Росії, але і стратегічних партнерів Києва - США і ЄС. Про це сказав лідер громадської організації "Всеукраїнський громадський рух „Український вибір - Право народу“ Віктор Медведчук, повідомляє прес-служба.

"Москва, констатуючи, що Україна "на порушення своїх міжнародних зобов'язань і внутрішнього законодавства наполегливо продовжує обмежувати свободу слова", назвала дії української влади обурливими", - говорить він.

Реакція ОБСЄ виявилася менш різкою, зазначає Медведчук. "Я знову закликаю владу утримуватися від необґрунтованих обмежень роботи іноземних журналістів, які впливають на вільний потік інформації та свободу ЗМІ", - йдеться в розміщеній на сайті заяві представника ОБСЄ зі свободи ЗМІ Арлема Дезіра. На думку Дезіра, "боротьба з пропагандою не повинна суперечити міжнародним стандартам і не повинна становити собою непропорційне втручання в діяльність ЗМІ", - пише він.

"У Сполучених Штатах хоча й висловили розуміння стурбованості Києва російською пропагандою, але закликали діяти згідно із законом", - зазначає Медведчук.

"А ось українські політики до "таких дій" ставляться значно простіше: достатньо підозр, щоб, незважаючи на законодавство, навішувати ярлики, використовувати будь-які засоби і методи боротьби. І тому новина про репресії проти "РИА Новости Украина" була прийнята на ура навіть у Комітеті ВР з питань свободи слова та інформаційної політики", - зазначив Медведчук.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів