Матіос висловив сподівання, що Янукович приїде до України 5 грудня для проведення процесуальних дій

Військовий прокурор припустив, що вже 1-2 грудня повістка буде в руках у екс-президента

Головний військовий прокурор України Анатолій Матіос в ефірі телеканалу "112 України", 22.10.2016 112.ua

Головний військовий прокурор України Анатолій Матіос висловив сподівання, що екс-президент України Віктор Янукович приїде до України 5 грудня для проведення процесуальних дій. Про це Матіос заявив в ефірі телеканалу "112 Україна".

"5 грудня згідно до повістки ГПУ, яку сьогодні було вручено адвокатам і яку точно буде бачити підозрюваний Віктор Янукович. Будемо сподіватися, що він прибуде до України для проведення процесуальних дій. Я думаю, що вже 1-2 грудня вона буде у нього в руках. І цей офіційний документ надійде за адресою вул. Соціалістична, 164, 35, м. Ростов-на-Дону. Крім того, за місцем його проживання в тій же області", - сказав Матіос.

Нагадаємо, раніше головний військовий прокурор говорив, що Янукович вже має статус підозрюваного після того, як генпрокурор України Юрій Луценко зачитав відповідне повідомлення. За словами Матіоса, все було зроблено згідно до чинного українського законодавства.

Зазначимо, сьогодні генпрокурор Юрій Луценко в Святошинському суді зачитав Віктору Януковичу повідомлення про підозру у державній зраді.

Генпрокурор заявив, що відповідне повідомлення також було направлено до РФ.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини партнерів

Загрузка...