Мартиненко звинуватив Ситника у зловживанні службовими повноваженнями

Він сказав, що чекає від Ситника нових фальсифікацій щодо себе

Екс-депутат Микола Мартиненко звинуватив директора НАБУ Артема Ситника в "зловживанні службовими повноваженнями та черговій брехні". Про це повідомила прес-служба Мартиненка, пише gazeta.ua.

"Пан Ситник у нещодавньому інтерв'ю назвав "справу Мартиненка" серед тих, які "просто не розглядають" у судах. Але "забув" уточнити, що саме НАБУ через свого "ручного" прокурора блокує розгляд цієї справи по суті в Шевченківському райсуді Києва", - наголосив екс-депутат.

"Схоже, у пана Ситника передчасний склероз. Або він вкотре бреше, як робив це роками про мене. Це системне зловживання своїми повноваженнями з боку високопосадового держчиновника", - вважає Мартиненко.

"Прокурор САП, якого пан Ситник повністю контролює, навмисне припустився в обвинувальному акті помилок на рівні студента-двієчника юрфаку. Більше того, під час виступу ще й сам привернув увагу суддів до власних ляпів, даючи аргументи суду для повернення обвинувального акта", - зазначив колишній депутат.

"Цей "юридичний стриптиз" "кишенькового" прокурора НАБУ було здійснено навмисно, за вказівкою директора НАБУ. Логіка проста: маленькою ганьбою відтягнути велику. Адже НАБУ було шоковане, коли побачило матеріали мого захисту, які вщент розбивають усі фейкові звинувачення. І тепер гарячково намагається щось придумати у відповідь. Бо в будь-якому суді ця справа розсиплеться з тріском. У тому числі, в антикорупційному, про який стільки говорить Ситник", - упевнений Мартиненко.

"Артем Ситник заявив, що "заради таких справ і створювали нові антикорупційні інституції". Невже НАБУ створювали заради дешевого піару своїх керівників, які мріють про політичну кар'єру? І які просто одержимі особистою помстою щодо мене", - заявив екс-нардеп.

Він нагадав, що минулого тижня звернувся до Апеляційного суду, щоб той зобов'язав розпочати розгляд справи по суті. "А всі винні у фальсифікаціях довкола мого імені понесуть відповідальність. У тому числі, кримінальну", - наголосив Микола Мартиненко.

Він сказав, що чекає від Ситника нових фальсифікацій щодо себе.

"Наприклад, раніше НАБУ безуспішно намагалося домалювати моє ім'я до фейкової справи Одеського припортового заводу, яка майже розвалилась у суді. Згадайте, скільки там було піару "антикорупціонерів" і обливання мене брудом. І як це використовували в боротьбі проти минулого уряду. Так от, у звинуваченні фігурують "невстановлені особи в невстановленому місці та в невстановлений час". А нібито збитки виявились неправдою і маніпуляцією. Це черговий приклад заанґажованості й кричущого непрофесіоналізму керівників НАБУ", - підкреслив екс-депутат.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів