Мартиненко хоче через суд змусити НАБУ скерувати його справу до суду

"Хоча розслідування було завершено ще в грудні 2017 року, а я у квітні цього року закінчив ознайомлюватися з матеріалами справи. І НАБУ обіцяло скерувати справу до суду", - зазначив Микола Мартиненко

Екс-депутат Микола Мартиненко може звернутися до суду, щоб зобов'язати НАБУ передати так звану "справу Мартиненка" до суду для розгляду по суті. Про це повідомила його прес-служба, пише gazeta.ua.

"Парадокс: обвинувачений вимагає  передати його справу до суду,  а НАБУ це саботує і тягне час. Хоча розслідування було завершене ще в грудні 2017 року, а я в квітні цього року закінчив ознайомлюватись з матеріалами справи. І НАБУ обіцяло передати справу до суду", - відзначив Микола Мартиненко.

"Але після того, як НАБУ побачило матеріали мого захисту, у пана Ситника ледь не стався серцевий напад, -  вказав екс-депутат.  - Адже вони руйнують "справу Мартиненка" як картковий будинок. А директор НАБУ боїться остаточно "втратити обличчя" після 2-річного піару на моєму імені".

"Для Артема Ситника боротьба проти мене  починалась як політична, в рамках дискредитації попереднього уряду. Потім сюди додалось  бажання директора НАБУ отримати піарні дивіденди, пізніше -  глибока особиста образа на мене і бажання помсти. Тому він наказав підлеглим вчергове порушити закон та спробувати в позасудовий спосіб нейтралізувати докази моєї невинуватості. Зараз НАБУ тягне час і звично вдається до фальсифікацій. Пан Ситник вже давно підпадає під статтю Кримінального кодексу про "зловживання владою", -  наголосив Мартиненко.

Він вказав, що "НАБУ разом із САП постфактум і невідомо звідки намалювали ще один том  справи. НАБУ придумало тут смішне пояснення: нібито вони тільки зараз отримали нібито результати міжнародної правової допомоги. Але розслідування і моє ознайомлення зі справою давно закінчені, тому  жодні матеріали не можуть долучатись в принципі. Та й не може там бути нічого нового", - підкреслив колишній депутат.

За його словами, "також НАБУ  намагається девальвувати один з ключових доказів мого захисту і тисне на незалежного аудитора, який встановив відсутність збитків з боку "Енергоатому". НАБУ безпідставно влаштувало в експерта обшуки та виїмку документів".

"Крім того, НАБУ таємно почало нові слідчі дії щодо мене. Вони є незаконними, бо проходять вже після закінчення розслідування. Для маскування НАБУ проводить їх під прикриттям сторонньої кримінальної справи, яка не має до мене жодного стосунку. Мета – заявити, ніби я порушую свої зобов’язання, взяті під час обрання мені запобіжного заходу у вигляді поруки. Хоча я добровільно відмовився від депутатського імунітету, нікуди не ховався і законослухняно виконував всі покладені на мене обов’язки", -  сказав Микола Мартиненко.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів