Мамай прибув до Києва для зустрічі з представниками МВС

Він також повідомив, що нині є діючим міською головою Полтави

пресс-служба Полтавского горсовета

Мер Полтави Олександр Мамай прибув до Києва для зустрічі з представниками МВС. Зокрема, він відвідав Головне управління Нацполіції, де повідомив про незаконні дії щодо себе у Полтавській міськраді.

"Чи можуть депутати непринципово від якої фракції відправити міського голову у відставку? Так, можуть, двома третинами голосів. Але прикро, що на мій погляд, відправили незаконно. На всіх сесіях, де відправляли міських голів у відставку, саме міський голова вів цю сесію. На превеликий жаль, мене вигнали з сесії і не надали слова. Сьогодні я звернувся в Націполіції, в Головне слідче управління, тому що на місці звертатися важко. Я був допитаний, кримінальне провадження порушене і мені здається, хоча б раз все пройде по закону", - сказаві він.

Він також повідомив, що нині є діючим міською головою Полтави.

"Коли я заходив до держаного управління, я ще був діючим міською головою. Печатка полтавської міськради знаходиться особисто в мене, тому якщо десь її використали, то це неправда, хіба що це підробка", - додав Мамай.

Нагадаємо, депутати Полтавської міськради відправили у відставку полтавського міського головуОлександра Мамая. Відповідне рішення підтримали 29 із 42 депутатів міськради. 

У ЗМІ повідомили, що відсьогодні Олександр Шамота офіційно зареєстрований виконувачем обов'язків голови Полтавської міськради.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів