Львівська облрада вимагає від української влади розірвати дипвідносини і запровадити візовий режим з РФ

На думку депутатів, дипломатичні відносини з країною, яка є окупантом української території, неприпустимі

Львівська облрада

Львівська обласна рада звернулася до української влади з вимогою розірвати дипломатичні відносини з Росією і ввести з державою-агресором візовий режим. Про це йдеться на офіційному сайті облради.

Звернення адресоване президенту України, голові Верховної Ради і прем'єр-міністру.

"Своїми останніми діями Російська Федерація продовжує демонстративно нехтувати територіальною цілісністю України, міжнародними угодами і принципами цивілізованого суспільства. Проведення виборів у анексованому Криму, постійні провокації на українській території, диверсії проти громадян в країнах Європи обумовлюють необхідність більш рішучих кроків для зміцнення безпеки України", – йдеться в повідомленні.

На думку депутатів, дипломатичні відносини з країною, яка є окупантом української території, неприпустимі.

"Росія знехтувала шансами, які їй давало світове співтовариство, відмовилася припинити агресію проти України. У такій ситуації у нашої держави залишається єдиний вихід – послідовними і рішучими діями зміцнювати свою обороноздатність, складовою якої є безпека України та її громадян від можливих диверсій і терактів", – йдеться в тексті звернення.

Зазначимо, що раніше в українському уряді вже обговорювали питання розриву дипвідносин з РФ. Детальніше про те, що це означає для обох країн, ви можете прочитати в нашому матеріалі - "Без посольств і прямих контактів: Що означає розрив дипвідносин між країнами".

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів