Луценко заявив про намір повернутися в політику після президентських виборів

Генпрокурор підкреслив, за будь-якого результату виборів

З відкритих джерел

Генеральний прокурор Юрій Луценко заявив про намір повернутися в політику після президентських виборів у 2019 році. Про це він повідомив в інтерв'ю "Цензор. НЕТ".

"Я вважаю, що мій політичний досвід і можливість сказати "ні" (а якщо треба, то й набагато грубіше) всіма вісьмома телефонами потрібен тут до закінчення президентських виборів. А після цього за будь-якого результату я маю намір підготуватися і перейти в українську політику. Хочу підкреслити, за будь-якого результату виборів", - заявив генпрокурор.

Новини за темою: Пояснювальна записка: Коли вибори президента України та Верховної Ради

Він додав, що не виключає можливості об'єднання зусиль з чинним мером Києва Віталієм Кличком: "Не виключаю такого варіанту. Так, я дійсно спілкуюся з приводу майбутньої парламентської кампанії з Кличком. Ми ведемо про це дуже хороші розмови. Але не тільки з ним".

Зазначимо, що вибори президента України, згідно із законодавством, заплановано на 31 березня 2019 року. Вибори до Верховної Ради України мають відбутися 27 жовтня 2019 року.

У 2014 році на дострокових виборах до Верховної Ради Луценко отримав депутатський мандат за списком партії "Блок Петра Порошенка" (№ 2). Від  листопада 2014 року він був народним депутатом Верховної Ради України VII скликання.

12 травня 2016 року Луценка було призначено генеральним прокурором України. Для цього Верховна Рада в терміновому порядку змінила чинне законодавство, яке дозволило Луценкові стати генеральним прокурором.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів