Луценко: Я не розумію, при чому МВФ до перевірки декларацій українських чиновників

"Тільки ми маємо право перевіряти, що у нас в Україні відбувається", - заявив нардеп

Народний депутат від фракції "Батьківщина" Ігор Луценко в ефірі "112 Україна" 112.ua

Я не розумію, при чому МВФ до перевірки декларацій українських чиновників. Так в ефірі телеканалу "112 Україна" народний депутат України фракції "Батьківщина" Ігор Луценко відреагував на інформацію про те, що МВФ обіцяє допомогти НАЗК при перевірці е-декларацій.

"Загалом, можна піддати сумніву все, що декларується, хоча б тому, що є головний параметр - це готівка і готівку важко перевірити, відповідно, в ній ми можемо сумніватися. Але, чесно кажучи, я не розумію, при чому тут МВФ, як організація, до коштів наших чиновників. Мені не зрозуміло, як це пов'язано з їх статутними завданнями", - каже нардеп.

За словами Луценка, звернення до міжнародних інституцій можливе, якщо треба буде з'ясувати походження коштів в рамках кримінального провадження, а в іншому Україна сама розбереться.

"Повинні бути правові підстави отримувати якусь інформацію з іноземних інститутів. Якщо в рамках якогось кримінального провадження нам треба з'ясувати походження коштів засновників офшорної компанії, це потрібно. Але я не розумію по залученню міжнародних організацій. Якщо це про притягнення якихось іноземних правоохоронних структур, то це, звичайно, неприйнятно. Тільки ми маємо право перевіряти, що у нас в Україні відбувається", - зазначив він.

Новини за темою: У базу даних е-декларування на сьогодні внесено понад 20 тис. виправлених декларацій, - НАЗК

Нагадаємо, сьогодні глава НАЗК Наталія Корчак повідомила, що МВФ пообіцяв всебічну допомогу при перевірці майнових і фінансових активів українських декларантів за кордоном, так як помітив деяку невідповідність між даними про майно чиновників, які були опубліковані в ЗМІ, і даними в е-деклараціях.

Новини за темою: У НАЗК заявили, що нардепи Матіос, Онищенко і Клюєв досі не подали е-декларації

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів